sobota 24. prosince 2016

Veselé Vánoce

Veselé Vánoce :)

Je to zase, VÁNOCE. Pro mě nejkrásnější čas v roce. Miluji Vánoce, miluji zimu a miluji celé tohle období, od začátku prosince do konce února. Na Vánoce jsem a celý tenhle čas jsem se těšila celý rok a i když to letos není takové, jak jsem zvyklá, přesto si tuhle dobu užívám. Až do včerejška jsem byla v práci, kde jsem byla skoro neustále od 16.12., ale ani to mi to nezkazilo, Vánoce mi nemůžou zkazit ani davy lidí a ani to, že zase chybí sníh. O tom to přeci není a co nemůžu změnit, tím se netrápím - tak si prostě vystojím tu frontu v nákupáku, protože - jsem tam přeci taky :D tak proč bych se měla rozčilovat, že tam jsou ostatní, ne? Tenhle čas beru jako krásnou chvíli, kdy se setkám s rodinou, kdy budeme spolu a kdy čekám, jak se jim bude líbit to, co jím nadělím. Možná stále vnímám kouzlo Vánoc jako malá proto, že jsem Vánoční dítě. Přeci jen jsem se narodila 22. prosince, nevím. Co vím je, že Vánoce vnímám jako malá, těším se na stromeček, dárečky, dobrůtky a prostě všechno a Vám všem přeji, abyste si také zachovávali kus dětského ducha a užili si to pravé kouzlo Vánoc, které si nenecháte ničím zkazit :) 

Takže Vám prostě přeji krásné a veselé Vánoce, hodně dárečků, ale především čas s blízkými, s rodinou, važte si jich, buďte rádi že je máte; mě letos budou chybět dva členové rodiny, kteří nás bohužel v tomto roce opustili - můj pejsek Ňufík a moje babička, o to víc vnímám, jak je důležité vážit si chvilek s rodinou, je to vzácné :) Věřím ale, že jsou spolu s ostatními na lepším místě, kde si oslaví svoje Vánoce.

Veselé Vánoce a bohatého Ježíška 💕


14 komentářů:

 1. Aj Tebe prajem veselé vianoce, veľa darčekov a hlavne čas strávení s rodinou :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásně napsáno! Přeji krásné Vánoce!:-)

  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Krásne a veselé Vianoce! :) Tiež si ich nenechám pokaziť zástupmi ľudí v obchoďáku alebo počasím bez snehu!
  SweetSunshine

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju. To je správné, razím heslo že náladu si můžu nechat (většinou alespoň) jenom já sama a když si jí zkazit nechat nechci, tak je hotovo :)

   Vymazat
  2. Ďakujem a aj tebe prajem Veselé Vianoce :) a hlavne aby si ich prežila v láske a šťastí :)

   Vymazat
 4. Už je síce po Vianociach, no prázdniny, sviatky, dovolenky ešte trvajú, tak si ich naplno uži! :)
  Caroline

  OdpovědětVymazat
 5. dúfam, že si si Vianoce užila a do nového roka všetko dobrého! :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za komentáře :) ♥