úterý 21. května 2013

Pretty Little Liars - Tag

Už se to blíží, za chvilku tu máme červen a s ním přijdou i nové díly Pretty Little Liars, na které se šíleně těšíííím. První díl 4 série se bude vysílat už 11. června, takže my v ČR ho budeme moci shlédnout asi o den déle, tedy 12. června. Musím říct že se strašně těším, ale také že jsem napjatá jak kšandy - zajímá mě kdo je v kufru auta, jaké nové zápletky vyvstanou, které věci se odhalí či vysvětlí, jak se budou vyvíjet vztahy mezi hlavními postavami a tak dále ☺
Když jsem proto uviděla na Rory blogu Tag právě na PLL, rozhodla jsem se ho také napsat.


1. Kdo je tvá oblíbená postava, proč?
Mám ráda všechny hlavní hrdinky, ale dvě z nich nejvíce a ani pro jednu se nedokáže plně rozhodnou. Takže je to Aria a Spencer. Aria je pro mě jedničkou z mnoha důvodů, líbí se mi její charakter, styl, prostě to jaká je a hlavně je mi povahově hodně podobná a také podobně řešíme problémy. Spencer miluju pro její styl a inteligenci, a je to další postava ve které se, v některých věcech, hodně poznávám, asi proto je mi také tak sympatická :D


2. Kdyby jsi mohla být jakákoliv postava, kdo by to byl a proč?
Myslím, že kdybych měla na výběr, chtěla bych hrát Ariu, jak již jsem napsala, je mi povahově hodně podobná. Nejradši bych ale propojila všechny postavy, protože na každé se mi něco líbí, takže moje postava by měla Arii vzhled, protože mi přijde neskutečně krásná a taky by měla hodně z její povahy, Spenstřinu inteligenci a styl, Hannin humor a Emilyinu sportovní povahu. 

3. Kdo je tvůj oblíbený pár, proč?
Tady si nemohu vybrat mezi páry Aria + Ezra a Spencer + Toby, oba páry v sobě mají, pro mě, "něco" :D
Ariu s Ezrou mám ráda pro jejich komplikovaný vztah plný překážek, Spencer s Tobym to ovšem také nemají moc lehké a tvoří prostě nádherný pár :)4. Jak dlouho seriál sleduješ? Jaká byla první reakce?
Ani už nevím jak dlouho tenhle seriál sleduju, ale bude to už více jak půl rok. A první reakce? Úžasný, napínavý, chci vidět další!! :D

5. Zpíváš si úvodní znělku?
Ano, často. Mám jí dokonce staženou v PC i mobilu, takže jí poslouchám poměrně často ☺

6. Čí styl se ti líbí nejvíce?
Jak už jsem psala, Arii a Spencer. U Arii se mi líbí jak kombinuje věci a její doplňky, zároveň se mi ale líbí i elegantní styl Spencer.

7. Co je podle tvého názoru nejvíce šokující věcí, která se v seriálu odehrála? 
Tak toho bylo opravdu hoooodně, ale nejvíc asi čtyři věci - odhalení Mony a Tobyho že patří do A-teamu, napadení Emily v lese "Mayným bratrancem" a zjištění že má Ezra dítě.


8. Máš nějaký zvyk, který dodržuješ při každém sledování?
Úplně při každém ne, ale často když mám jíst a koukat na seriál, musím počkat až začne a teprve potom začnu konzumovat připravené jídlo :D

9. Co si myslíš o Jenně?
Myslím že není tak zlá jak se dělá, ale něco špatného v ní je a má spoustu tajemství.10. Kdo je podle tebe A a proč?
Možná Aliino dvojče, jak je v knize a nebo někdo, kdo holky nemá opravdu rád. Dokonce mi přijde že jsou dva teamy - A team který holkám škodí, a druhý, který vede někdo kdo měl Ali rád, je to samotná Ali nebo její dvojče a ten holkám pomáhá, posílá jim nápovědy, vynáší je z hořícího baráku a tak dál.

11. Jaké odhalení by sis nejvíce přála v nadcházející sérii?
Aby se konečně vyřešil vztah Arii a Ezry = aby spolu konečně byli bez dalšího skrývání nebo potíží že on nemůže najít práci. No a samozřejmě chci vědět kdo Alison zabil a kdo je A!!

A co si o tomhle seriálu myslíte vy??

3 komentáře:

  1. Strašně se těším na nové díly, už se nemůžu dočkat =D

    OdpovědětVymazat
  2. Už se to blííííží, nemůžu se dokat, nemám co sledovat

    OdpovědětVymazat
  3. Ještě 10 dní a jdou zpátky. Jak já se tešim :)

    OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za komentáře :) ♥