pátek 22. prosince 2017

5 easy tipů

Ahojky :) 


Chvátám, chvátám nemám chvíli klid? Ale kdeže, dneska mám narozeniny a užívám si krásný den s rodinou a také psaní blogu, protože dnes pro vám mám 5 jednoduchých tipů, které jsem zkoušela a docela mi vyhovovaly. Tak jdeme na to ;)

1) Kokosový olej + kafe = peeling
Určitě všichni znáte kávové scruby apod. Já zkusila smíchat mletou kávu s kokosáčem a výsledek byl také super, peeling nebyl moc hrubý, což já potřebuji, protože moje pokožka se snadno poškodí, ale zároveň dost účinný. Navíc tyhle dvě věci má hodně lidí normálně doma :)

2) Červená rtěnka pod oči
Znáte to, červená neutralizuje modré podtóny pleti a pomáhá na tmavé kruhy pod očima. No a když dojde nebo nevlastníne červený korektor, není nic jednoduššího než sáhnout po červené rtěnce

3) Pinetky nastříkat lakem
Já mám hodně husté vlasy a pinetky mi samy o sobě moc nedrží, když je ale nastříkám lakem na vlasy, je to o hodně lepší ;)

4) Latex okolo nehtů
Ráda si lakuji nehty, ale často přetahuji, takže latex mě vždy zachrání abych nemusela následně čistit okolí nehtů

5) Med + třtinový cukr = scrub na rty
Jo a je strašně dobrý ♥♥

Používáte něco z toho? Budu se těšit u dalšího článku :)

3 komentáře:

 1. Hej přátelé, já jsem Antonio Laura z Heidelbergu, já jsem zdravotní sestra. před několika dny jsem četl on-line zveřejnil komentář na vztah poradenství blog. dáma z mnichovské novinářky odhalí, jak trvale vyléčila slabá erekce a rychlá ejakulace do tří týdnů poté, co mu jeho žena opustila kvůli nemoci, zatímco ještě četla její příběh říkala ... muž, který jí pomohl dosáhnout všeho, se jmenuje hlavní kněz Oduduwa přivedl svou bývalou manželku po odloučení. Měl jsem štěstí, že jsem zkopíroval osobní kontaktní adresu Dr. Oduduwa, aby s ním osobně komunikoval o pomoc (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)
  Komunikuji se stejným knězem Oduduwou kvůli mým výzvám v manželském životě potřebuju pomoc zázračně.
  Před sedmi měsíci se můj manžel Anderson podíval přímo do mé tváře a řekl, že je mezi námi, že jsme skončili s naším manželstvím, vzali mého syna Felixa a cestovali ze země, že žijeme ve Španělsku, od té doby jsem se snažil volat a posílat mu zprávy přes telefony, sociální média a e-mail, ale úplně zablokoval mou linku, aby se nedostal k němu, byl jsem tak frustrovaný a potřeboval pomoc alespoň abych si promluvil s naším synem Felixem, četla jsem se, abych se omluvila, oba vědí, že mě ublížil, vzal mého syna pryč od mě více než 7 měsíců žádná slova žádný dopis. tato situace mě každodenně zabila, byla jsem depresivní a zoufale jsem potřebovala naléhavou pomoc a řešení, abych tento problém vyřešil, abych kontaktoval e-mailovou adresu Dr. Oduduwy, protože věřím, že může být jenom naděje
  aby mi pomohli vrátit mého manžela domů se svým synem zpět. Dr. Oduduwa mě ujistí, že mi může pomoci vrátit se domů, poslouchat a následovat jeho pokyny krok za krokem, 2 dny Poté, co Dr.oduduwa v mém jménu ve svém chrámu obdařil kouzlo Kouzelné lásky, zavolal mi můj manžel Anslund že se omlouvám za všechno, co udělal, abych ublížil mým pocitům a vrátil se domů ke mně se synem Felixem, dneska jsem tak šťastná, že mám svou rodinu obnovenou a můj manžel a miluju se více než kdy předtím Nyní. Díky Dr.Oduduwovi láskyplné kolečko za to, že jsem přivedl svého manžela domů. Já a můj milostný partner jsou vždy vděční za pomoc Oduduwovi.
  Slibuji, že se podělím o své dobré svědectví, abych světu vyprávěla o schopnosti Dr.oduduwy obnovit manželství zpět k životu. Uvědomil jsem si, že by to bylo dobré, kdybych se sem podělil, protože vím, že to bude inspirovat i ostatní, m živá svědectví, že pracuje pro mě, můj manžel se vrátí domů během sedmi dnů milování pravopisu.
  Oduduwa má řešení, které vyřeší následující problémy s láskou:
  * Láska kouzla Win-Back Ex milovník
  * Úspěch a propagační kouzlo
  * štěstí - BUSINESS STAR
  * oddělení - OCHRANNÉ HÁČEK
  * proklínání, duchovní čištění od zlého ducha.
  Tradiční kořeny a bylinné přípravky k léčbě nemoci, léčba rakovinových onemocnění, léčba HIV
  * plodnost magie - ovoce žen mají děti.
  * vyhlášené kouzlo, SPELL LOTTERY & WIN-GAMES SPELL
  zde můžete poslat zprávu společnosti Oduduwa, která vám pomůže okamžitě vyřešit do 42 hodin
  Oduduwa osobní e-mailová adresa (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com) Co: +2348135842629

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za komentáře :) ♥