sobota 2. prosince 2017

Random LISTOPAD

Ahojky :)


Tak prosinec tu a podzim tam :D Já se na zimu tááák těšila a už i sněžilo, z čehož jsem byla mega nadšená, ale popravdě musím říct, že i ten poslední podzimní měsíc - tedy listopad, jsem si náramně užila :) Listopad tedy nebyl tedy jen ve znamení štěstí, udála se pro mne o přelomová věc, ale o tom bude článek za pár dní, takže teď se vrhneme na fotky :) 

Na začátku měsíce jsem stále ještě měla zápal plic a brala antibiotika ... a to pěkně velký :DPokračovala jsem ve zkoušení donutů od dunutera ... a jsou moc dobrý
S kamarádkou jsme šly na přednášku Vrcholy & Hlubiny ... bylo to dost večer a já měla co dělat abych neusnula :D Hlubiny se mi moc nelíbily, ale vrcholy už byly docela hezké


S holkama jsme měly dámskou jízdu, nejdřív jsme vyrazily do kina na Vraždu v Orient expresu - při cestě ven jsme obdivovaly Vánoční výzdobu a pak jsme se vydaly na pár drinků ♥ Kamarádka Lenka u mě spala a pak jsme skvělý večer zakončily báječnou snídaní :)


S maminkou, ségrou a neteřema jsme vyrazily na Martinský jarmark Lidových řemesel :)Au, au


Když vyučujete keramiku, vypadáte jako prase 😂


Už to pomalu začalo, Vánoční výzdoba kam se podíváš - jupí


Hokej s Markét a hned u skla - perfektní místa to byla, ale děsná kosa

Ráda si teď vymačkávám pomeranče - potřebuju vitamíny, po tom zápalu plic ještě nejsem ok. A navíc mi chutná ;)Další báječný den - design week, perníkové latté a večer Noc divadel
Medovinka


Na véče s PájouZahájení Vánočních trhů - byl i ohňostroj a byl parádní

 

A taky byl Black Friday

 
Jedem si tak z Ikei, ale perníkové latté od Starbucks jsem si nemohla odpustit
Nový svetřík z H&M


Pro tu mojí lásku chlupatou ♥♥


Overálek :DCelý den lehce sněžilo -  aneb zachycená vločka ❅


Ale večer se rozsněžilo pořádně - já byla zrovna venku, užívala jsem si to a ještě si na trzích koupila trdelníka


15 komentářů:

 1. ty si toho teda stihla, tie donuty vyzerajú super <3

  OdpovědětVymazat
 2. Perníkové latté si musím letos rozhodně dát, mňam dostala jsem na něj chuť :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 3. Skvelé fotky, vidno že si si tento mesiac neskutočne užila. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Hi! Great post and I love your photos!
  I just discovered your blog and I keep following it, would you follow me back?

  Aminique

  Instagram: @fazlicamina

  Have a nice day!

  OdpovědětVymazat
 5. Od donutera jsou úplně nejlepší donuty a krásný hrneček Malýho prince! :) A u nás ještě nesněžilo :(

  http://shardofdreams.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhasím, děkuji, Malého prince zbožňuji ♥

   Vymazat
 6. Ty antibiotika jsem měla také, hrůza :D jinak hezké fotky, musela jsi mít dost napilno :)

  OdpovědětVymazat
 7. Ty donuty?!?! Nádhera, hned bych si jeden dala :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 8. Dobrý den, přátelé, jsem Adrea Maria ze Štokholmu. Jsem zde na tomto blogu, nemám opravdu moc vědět, jak to funguje, ale jsem si přečetl dobré příspěvky z tady, tak hezké a zajímavé blogové příspěvky ... Na blogovém fóru jsem četl svědectví o tom, jak obnovit ztracený vztah k tomu, aby manželství fungovalo, také chci přidat trochu z mých vlastních životních zkušeností to bude užitečné pro tolik lidí, kteří si četli toto, kteří možná hledají řešení, aby přinesli zpět ex lásku parter a obnovili zpět ztracený vztah, jako vrátit se s bývalým obchodním partnerem, také zachránit rozbité manželství a jak zastavit rozvod.
  Přečtěte si můj pravý život manželství svědectví, jak jsem dostal moje ex láska návrat domů do 32 hodin,
  Oženil jsem se s Andersonem před 6 lety, nemohl jsem porodit dítě, otěhotněla jsem několikrát a po tolika letech manželství jsem se přestěhovala. Jednalo se o velký problém mezi mnou a mým manželem Andersonem, věří, že veškerá naděje je pryč a chyba byla moje, že ne otěhotněla, rozdělil se se mnou kvůli tomu samému problému, že jsem nemohl otěhotnět, vysvětlil jsem mu a udělal vše pro to, aby ho pochopil, že ho přivede zpátky domů, navštívil jsem lékaře pro osobní poradenství, chci svého manžela zpět do mého života ho tak moc miluju. Modlil jsem se, aby se se všem vrátil, dělal jsem mu sliby a členové rodiny s ním mluvili, že problém není mým, že nemám dítě, ale odmítl. Vysvětlil jsem svému manželskému problému svého nejlepšího kamaráda, kolegu z pracovního úřadu, a navrhla, že bych se raději obrátil na spirituální láskyplné kouzlo, abych vrátil mého manžela domů a žehnal mi s plodem lůna. Už jsem četl tolik online o tom samém spellcasterovi, že moji přátelé mi doporučili, abych kontaktoval Dr. Oduduwa, velkého bylinky z tropické oblasti Sahary afrikana, který mi může pomoci vypustit lásky, aby mě vrátil domů, ale Jsem ten druh, který nikdy nechtěl věřit v duchovní sílu nebo kouzla, neměl jsem jinou možnost, že jsem to zkusil, posílám zprávu na soukromou kontaktní adresu Oduduwa na pravopisný kanál. Oduduwa mi řekl, že mi může pomoct, ujišťuje mě, že se mnou není žádný problém, že všechno bude v pohodě během 7 dnů od hláskování a okouzlujících modliteb, věřím a trpělivě čekám na sedmý den, který přijde, protože nemůžu čekat, moje srdce touží splnit. Oduduwa duchovního pravopisce hodil hláskování do vzduchu a udělal v mé noci v chrámu všechny ostatní kouzla hláskování.
  Překvapivě byl druhý den kolem 16.00 hodin. Dostal jsem telefonát z neznámého čísla, a tak Anderson můj manžel, který mě volá po telefonu, byl jsem tak šťastně ohromen, odpověděl jsem na telefonát, hle, to byl hlas mého manžela, měli jsme dlouhý rozhovor a omluvili se mi. vrátí se domů do 7 dnů, jak to řekl Oduduwa. Dva měsíce poté, co jsem se cítila jaksi horečnatě, navštívila jsem rodinného lékaře, abych se podívala na vyšetření. Hle, tři týdny jsem těhotná poté, co se můj manžel vrátil domů.
  Dneska jsem šťastná, druhý den minulého měsíce jsem porodila chlapečka, po tolika letech v manželství bez toho, abych měla dítě, Oduduwa se vydala kouzlem kouzla, aby mne vrátila domů ke mně domů a připravil bylinné kořeny tradiční otrava medicína pro mé těhotenství mít dítě.
  Radost a štěstí srdce je příliš mnoho, už jsem slíbil Oduduwovi, aby se podělil o mé dobré svědecké svědectví o jeho dobré práci poté, co byl výsledek úspěšný, bylo velmi snadné a jednoduché pro mě pracovat a následovat instrukce Dr.oduduwa. Dokonale pracuje pro mě bez jakéhokoli vedlejšího účinku. Mám dobrý úmysl sdílet tuto dobrou zprávu zde, aby někdo s podobnou krizí manželství / vztahu naléhavě kontaktoval prostřednictvím:
  (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za komentáře :) ♥