čtvrtek 28. prosince 2017

TEKUTÝ PÍSEK

Ahojky 🕮


Tuhle knížku už jsem četla docela dávno - v létě a teď jsem se k ní konečně dostala. Chudák, furt jsem jí odsouvala a dávala do popředí jiné knihy, ale dnes na ní už došlo. 
Jedná se o knihu Tekutý písek - i když já mám furt tendence říkat temný (asi kvůli obalu) :D a jedná se o Švédský krimi příběh :)


Hlavní hrdinka se jmenuje Maja Norbergová a je obžalovaná ve věci spoluúčasti na masakru na její škole, z vraždy svého přítele a své nejlepší kamarádky.

Příběh začíná po devíti měsících, kdy Maja byla úplně izolovaná od všeho dění kolem - a snaží se dokázat, že nespáchala to co říkají, že neměla o tom, co její přítel plánoval ni tušení, že nechtěla nikomu ublížit. Skoro nikdo jí nevěří a občas ona sama pochybuje o sobě, přemýšlí o tom co bylo i o tom co mohlo být, zda mohla tomu všemu nějak zabránit, o svém chování i chování svého okolí.
Vyjde pravda najevo? Uvěří někdo Maje? Bude propuštěna nebo stráví dlouhé roky ve vězení? To se dozvíte v knize

Kniha byla zajímavě psaná, někdy se odehrával soudní proces, jindy se příběh odehrával v minulosti, ve vzpomínkách a vlastně pomalu člověk přichází k tomu, co se vlastně stalo a jak k tomu došlo. Což je zajímavé a čtenář je napnutý co se bude dít. Některé pasáže byly trochu zdlouhavé a nudné, celkově se mi ale kniha spíše líbila, i když už jsem četla lepší :)
Za přečetní ale dle mého stojí, i kdyby kvůli tomu, abyste si udělali vlastní úsudek :)7 komentářů:

 1. Ty jo tak ta vypadá zajímavě ;)

  OdpovědětVymazat
 2. No vypadá teda děsivě a nedivím se ti, že jí říkáš temný písek :D :D

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den, přátelé, jsem Adrea Maria ze Štokholmu. Jsem zde na tomto blogu, nemám opravdu moc vědět, jak to funguje, ale jsem si přečetl dobré příspěvky z tady, tak hezké a zajímavé blogové příspěvky ... Na blogovém fóru jsem četl svědectví o tom, jak obnovit ztracený vztah k tomu, aby manželství fungovalo, také chci přidat trochu z mých vlastních životních zkušeností to bude užitečné pro tolik lidí, kteří si četli toto, kteří možná hledají řešení, aby přinesli zpět ex lásku parter a obnovili zpět ztracený vztah, jako vrátit se s bývalým obchodním partnerem, také zachránit rozbité manželství a jak zastavit rozvod.
  Přečtěte si můj pravý život manželství svědectví, jak jsem dostal moje ex láska návrat domů do 32 hodin,
  Oženil jsem se s Andersonem před 6 lety, nemohl jsem porodit dítě, otěhotněla jsem několikrát a po tolika letech manželství jsem se přestěhovala. Jednalo se o velký problém mezi mnou a mým manželem Andersonem, věří, že veškerá naděje je pryč a chyba byla moje, že ne otěhotněla, rozdělil se se mnou kvůli tomu samému problému, že jsem nemohl otěhotnět, vysvětlil jsem mu a udělal vše pro to, aby ho pochopil, že ho přivede zpátky domů, navštívil jsem lékaře pro osobní poradenství, chci svého manžela zpět do mého života ho tak moc miluju. Modlil jsem se, aby se se všem vrátil, dělal jsem mu sliby a členové rodiny s ním mluvili, že problém není mým, že nemám dítě, ale odmítl. Vysvětlil jsem svému manželskému problému svého nejlepšího kamaráda, kolegu z pracovního úřadu, a navrhla, že bych se raději obrátil na spirituální láskyplné kouzlo, abych vrátil mého manžela domů a žehnal mi s plodem lůna. Už jsem četl tolik online o tom samém spellcasterovi, že moji přátelé mi doporučili, abych kontaktoval Dr. Oduduwa, velkého bylinky z tropické oblasti Sahary afrikana, který mi může pomoci vypustit lásky, aby mě vrátil domů, ale Jsem ten druh, který nikdy nechtěl věřit v duchovní sílu nebo kouzla, neměl jsem jinou možnost, že jsem to zkusil, posílám zprávu na soukromou kontaktní adresu Oduduwa na pravopisný kanál. Oduduwa mi řekl, že mi může pomoct, ujišťuje mě, že se mnou není žádný problém, že všechno bude v pohodě během 7 dnů od hláskování a okouzlujících modliteb, věřím a trpělivě čekám na sedmý den, který přijde, protože nemůžu čekat, moje srdce touží splnit. Oduduwa duchovního pravopisce hodil hláskování do vzduchu a udělal v mé noci v chrámu všechny ostatní kouzla hláskování.
  Překvapivě byl druhý den kolem 16.00 hodin. Dostal jsem telefonát z neznámého čísla, a tak Anderson můj manžel, který mě volá po telefonu, byl jsem tak šťastně ohromen, odpověděl jsem na telefonát, hle, to byl hlas mého manžela, měli jsme dlouhý rozhovor a omluvili se mi. vrátí se domů do 7 dnů, jak to řekl Oduduwa. Dva měsíce poté, co jsem se cítila jaksi horečnatě, navštívila jsem rodinného lékaře, abych se podívala na vyšetření. Hle, tři týdny jsem těhotná poté, co se můj manžel vrátil domů.
  Dneska jsem šťastná, druhý den minulého měsíce jsem porodila chlapečka, po tolika letech v manželství bez toho, abych měla dítě, Oduduwa se vydala kouzlem kouzla, aby mne vrátila domů ke mně domů a připravil bylinné kořeny tradiční otrava medicína pro mé těhotenství mít dítě.
  Radost a štěstí srdce je příliš mnoho, už jsem slíbil Oduduwovi, aby se podělil o mé dobré svědecké svědectví o jeho dobré práci poté, co byl výsledek úspěšný, bylo velmi snadné a jednoduché pro mě pracovat a následovat instrukce Dr.oduduwa. Dokonale pracuje pro mě bez jakéhokoli vedlejšího účinku. Mám dobrý úmysl sdílet tuto dobrou zprávu zde, aby někdo s podobnou krizí manželství / vztahu naléhavě kontaktoval prostřednictvím:
  (dr.oduduwaspellcaster@gmail. com)
  WhatsApp č .: +2348135842629

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za komentáře :) ♥